The Marvels Ne Zaman Çıkacak ?

Marvel Stüdyolarının yeni filmi The Marvels ne zaman çıkacak izleyicilerin tarafından merak ediliyor. Filmin çoktan çıkmış olması gerekirken pandemi sebebiyle ileri tarihlere ertelenmiştir. Bu ertelenme uzun süredir filmi bekleyenleri endişelendirmektedir.

İzleyicilerin filmin çıkış tarihine dair merakları hat safhaya yükselmişken Marvel Stüdyoları tarafından resmi açıklama yapıldı. Artık The Marvels’ın ne zaman çıkacağı biliniyor. Bu yazımızda The Marvels ne zaman çıkacak açıklayacağız.

The Marvels Ne Zaman Çıkacak?

Filme önce Captain Marvel 2 adı verilmişti ancak sonrasında The Marvels olarak değiştirildi. İsmi değiştirilmiş olması sizleri endişelendirmesin çükü senaryoda herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Film, Captain Marvel’ın devamı niteliğindedir.

The Marvels 11 Kasım 2022 tarihinde çıkacak. Filmi heyecanla bekleyenlerim bir süre daha beklemeleri gerekiyor. Marvel Stüdyoları bu filmden önce 7 film daha yayınlayacağı için 2021 Temmuz ayından başlayarak 2022’nin sonuna kadar uzanan bir takvim oluşturmuştur. Takvimde The Marvels’ın bu kadar geç bir tarihte bulunmasının sebebi ise henüz bilinmiyor.

The Marvels’ın bu denli gündeme gelmesinin en önemli sebeplerinden birisi tabi ki oyuncu kadrosudur. The Marvels oyuncu kadrosu şu şekildedir:

  • Brie Larson
  • Iman Vellani
  • Teyonah Parris
  • Zawe Ashton

Muhteşem oyunculuklar son teknoloji kurgularla birleştirilince ortaya harika bir film çıkmıştır. Fantastik türü filmleri izlemeyi sevenler kesinlikle bu filmi izleyebilir. Eğer film seyircilerden beklenilen ilgiyi görürse devamı çekilebilir.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular