Survivor All Star 2022 Kimlere Teklif Edildi ?

Survivor All Star , her yıl yapılan Survivor yarışmasında öne çıkan en iyilerin yer aldığı sezon olarak gerçekleştiriliyor. Survivor programının All Star formatı uzun zamandır izleyiciler tarafından beklenilmekte. Bu sene de istenilen ilgiyi görmeyen Survivor 2021 den sonra All Star tekrar gündeme geldi.

Survivor 2020

Survivor All Star 2022 Kimlere Teklif Edildi?

Acun Ilıcalı katıldığı Survivor Panorama da bu duruma açıklık getirdi, izleyicilere müjdeli haberi verdi. Ilıcalı katıldığı programda kimlere teklif edildiğini açıkladı. Ilıcalı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Son 3 yıldan bir All Star düşünüyoruz. Ağırlık son dönem olacak. Seyircimize sorduğumuz zamanki yüzde All Star’ı istiyor.

Bizim şu anda hani banko isim olarak aklımıza gelen:

Anıl Berk Baki-Survivor 2018

Sercan Yıldırım-Survivor 2020

Berkan Karabulut-Survivor 2020

Ogeday Girişken – Survivor 2017

Evrim Keklik- Survivor 2020

Elif Şadoğlu- Survivor 2020

Seda Ocak- Survivor 2019

Sude Burcu- Survivor 2019

Bizim şu anda tabii teklif götüreceklerimiz bunlar. Biraz erken belirlememiz lazım ki arkadaşlar kampa girsin. All Star Ünlüler ve All Star Gönüllüler olacak.” Ayrıca Mert Öcal için seyirciye soracağını da sözlerine ekledi. Sakatlıkları yüzünden yarışmaya erken veda etmek zorunda kalan sevilen yarışmacılara da teklif edilmesi bekleniyor. Teklif edilmesi beklenen ilk yarışmacılar dan biri Hikmet Tuğsuz hiç şüphesiz.

Önümüzde ki yıl yapılacak olan All Star izleyicisini keyifli ve görsel program bekliyor. Teklif yapılan eski yarışmacılar göz önüne alınırsa rekabet yüksek seviyelerde olacak.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular