Spider-man: No Way Home Ne zaman Çıkacak ?

Marvel ve Sony ortak yapımı olan Spider-man 3 Marvel Sinematik Evrenin dördüncü aşamasının 27.filmi olması planlanıyor. Yeni Spider-man 3 filminin merakla beklenen ismi de belli oldu. Heyecanla beklenen maceranın ismi Spider-Man: No Way Home olarak duyurdu.

Spider-man: NO Way Home Ne zaman Çıkacak ?

Yeni çekilecek olan Spider-Man 3 filmi hakkında çok fazla bir şey bilinmiyor. Marvel, dördüncü aşamasının en ilginç filmi olarak şekilleniyor. Film de izleyici heyecanlandıracak birçok nokta var. İzleyici en çok heyecanlandıran nokta daha önce Spider Man karakterini canlandıran oyuncuların da filmde olacağının söylenmesi.

Koronavirüs nedeniyle birçok filmin vizyon tarihini ileri tarihi ertelendi ya da askıya alındı. Koronavirüs sebebiyle ertelenen filmlerin arasına Spider-man de katıldı. Spider-man No Way Home , Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü evresinin 27. filmi olarak 17 Aralık 2021’de piyasaya sürülecek.

Spider-Man : No Way Home Konusu

Filmin konusu ile detaylar henüz belli olmasa da Jamie Foxx “The Amazing Spider-Man 2”de canlandırdığı Electro rolü ile yeni filmde yer alacak. Spider-Man’i canlandıran diğer oyuncuların da yeni filmde yer alacağı söylentileri mevcut. Doctor Strange’in (Benedict Cumberbatch) de filmin kadrosuna eklenmesi ile nasıl bir film olacağı merak bekleniyor.

Spider-Man: No Way Home Oyuncu Kadrosu

Spider-Man serisinin üçüncü filmi Spider-Man: No Way Home filminin yönetmen koltuğunda John Watts oturuyor ve başrollerinde Tom Holland ve Zendaya’nın yer alacağı filmin diğer oyuncuları ;

  • Benedict Cumberbatch
  • Jamie Foxx
  • Alfred Molina
  • Jacob Batalon
  • Tony Revolori
  • Angourie Rice

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular