Resident Evil Village Zamanlayıcısı Nasıl Sıfırlanır ?

Capcom , Resident Evil Village bilgisayarlar için yeni demosunu yayınladı. Hepimiz bildiği üzere demo zamanlayıcıyla birlikte geliyor. Resident Evil Village oyuncuları için zamanlayıcının nasıl sıfırlanacağını merak konusu.

Zamanlayıcının nasıl sıfırlanacağı artık biliniyor ve 1 saatlik demo keyfini istediğimiz gibi uzatabiliriz. Yazımız da size Resident Evil Village zamanlayıcısı nasıl sıfırlanır adım adım anlatacağım.

Resident Evil Village Zamanlayıcısı Nasıl Sıfırlanır ?

Resident Evil Village demosunun yayınlanmasıyla birlikte bilgisayarlarınıza indirerek demosunu 60 dakika boyunca kesintisiz oynayabiliyorsunuz. Süresinin bitmesiyle birlikte erişim kesiliyor ve yeniden oyuna giremiyorsunuz. Ortaya çıkan bir yöntemle birlikte zamanlayıcıyı sıfırlamak mümkün hale geldi.

Resident Evil Village zamanlayıcı şu şekilde sıfırlanır:

  • Öncelikle Steam Cloud’u devre dışı bırakın.
  • Ardından Steam SAM’i indirin. Cloud yerine SAM kullanmak sorunu çözmektedir.
  • Sonra oyunun Steam klasörü altında bulunan yerel kayıt dosyalarını silin. Dosya kısa yolu “D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\” şeklindedir.
  • Dosyaları sildikten sonra Stema SAM’i başlatarak Resident Evil Village demosunu seçin.
  • Başarıları ve istatistikleri kaldırıp onay verin.

Belirtiğim adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirirseniz istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Eğer zamanlayıcı tekrar devreye girerse adımları tekrar ederek zamanlayıcı tekrar sıfırlayabilirsiniz.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular