Red Kit Ne Zaman Ekranlara Geri Dönüyor ?

Karikatürist Morris tarafından 1946 ‘da yaratılan yalnız kovboy Red Kit yeniden ekranlara dönüyor. Orijinal adı Lucky Luke olan Red Kit macera komedi dizisi olarak ekranlara dönüş yapacak. Sevilen renkli tüm karakterleri de yer alacak. Bir döneme damgası vuran sevilen Red Kit çizgi filminin yeniden çekilecek olması Red Kit severlerde merak uyandırmaya başladı.

Red Kit ,90’lı yılların en popüler çizgi filmleri arasında yer alıyor. 90’lı yıllar ve sonrasının bir dönem favori çizgi filmiydi. Yeni Red Kit in bize neler sunacağını hakkında bilgimiz bulunmuyor. Sadece Red Kit’in sadık beyaz atı Düldül (Jolly Jumper) ve sevimli köpeği Rin Tin Tin (Rantanplan), Daltonlar, Calamity Jane, Pat Poker ve Rantanplan gibi sevilen karakterler de yer alacak.

Red Kit Ne Zaman Ekranlara Geri Dönüyor ?

Federation Entertainment, Red Kit çizgi roman serisinden uyarlanacak bir macera komedi dizisini dünyaca ünlü oyuncu Michael Youn’unla birlikte ortak yapımcı olarak karşımıza çıkacak. Yeni versiyon Red Kit bize neler sunacağı şuan için netlik kazanmadı. Red Kit ne zaman çıkacağı merak konusu. Yeni dizi hakkın da fragman yada fotograf a yayınlanmadı.

Red Kit in yeni bölümlerinin hangi kanal da ve ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Eğer Red Kit’in eski bölümlerini izlemek isterseniz Netflix yada Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular