PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon

PUBG Mobile en azla oynanan batte royale oyunlarından birisidir. Telefonu PUBG Mobile sistem gereksinimleri açısından uygun olan birçok kişi keyifle oyunda vakit geçirmektedir. Heyecanlı savaşlarıyla adeta aksiyon dolu anlar yaşanır.

PUBG Mobile birçok mobil oyuna göre sistem gereksinimleri yüksek bir oyundur. Bu nedenle her telefona oyun indirilemez. İndirilse dahi kasma ve donma problemleriyle karşılaşılır. Bu nedenle donanım açısından sistem gereksinimi karşılayacak telefonlar tercih edilmelidir. Bu yazımızda PUBG Mobile sistem gereksinimlerini paylaşacağız. Telefonunuzun özellikleriyle sistem gereksinimlerini karşılaştırarak oyunu oynayıp oynayamayacağınızı görebilirsiniz.

Android PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

Dünya çapında android işletim sistemli cihazlar daha yaygın olduğu için PUBG Mobile ne fazla android cihazlarda oynanmaktadır. Ülkemizde de durum aynıdır. Android işletim sistemi için PUBG Mobile sistem gereksinimleri şu şekildedir:

  • Android 5.1.1 veya üzeri
  • En az 2 GB ram
  • 3 GB boş depolama alanı

Yukarıda yer alan sistem gereksinimleri minimumdur. Oyunu daha yüksek performansta oynamak isterseniz donanım olarak kuvvetli mobil cihazlar tercih etmelisiniz.

iOS PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile’ın ios işletim sistemi ile uyumlu versiyonu da mevcuttur. Böylece oyuncular iPhone ve iPad cihazlarında oyun deneyimini elde edebilmektedir. iOS işletim sistemi için PUBG Mobile sistem gereksinimleri şu şekildedir:

  • iOS 9 veya üzeri
  • iPhone 5 veya üzeri modeller
  • 3 GB boş depolama alanı

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular