Hükümsüz 1.Bölüm İzle Tek Parça Full

Acun Ilıcalı‘nın kurduğu ve 1 Ocak 2021‘de yayın hayatına başlayacak olan yeni dijital platformu Exxen‘de yayınlanacak olan yeni dizidir. Hükümsüz dizisi Exxen’de yer alan mutlaka izlenmesi gereken yapımlardan birisidir. Şimdilik tek sezon olarak planlanan dizi, seyirci tarafından aldığı reaksiyona göre 2. sezonu planlanacak. Hükümsüz dizisi Kadına şiddetin tüm yönleri ile anlatıldığı bir dizi olmasından dolayı kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.

Hükümsüz 1.Bölüm İzle

Kadına şiddet konusu büyük ölçüde dizide ele alınıyor. Dizinin sloganı “Engellenebilir her ölüm cinayettir” şeklindedir. Katledilen hayallerin hikayesi anlatılıyor. Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı… Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek. Peki ama nasıl?

Exxen açılışıyla birlikte çıkan İşte Bu benim masalım 1.bölüm izlemek için Exxen’e abone olmanız gerekmektedir. Exxen platformu içeriklerinin, Acun Medya izni olmadan herhangi bir yerde yayınlanması suçtur. Bu benim masalım 1.bölüm izlemek için tıklayın.

Ayrıca Exxen abonelik ücretlerini öğrenmek için yazdığımız yazıya da buradan bakabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler..

Hükümsüz Oyuncu Kadrosu

Dizinin yapımcılığını Ayla, Müslüm ve Naim gibi başarılı filmlerin yapımcılığını yapan Mustafa Uslu üstleniyor. Yönetmenliğini ise bir çok başarılı yerli Türk filminden bildiğimiz Ömer Faruk Sorak yapacak. Dizinin oyuncu kadrosunda ise ,

  • Burçin Terzioğlu – Avukat Esma Öztürk
  • Hande Doğandemir – Stajyer Avukat Filiz
  • İsmail Hacıoğlu- Gazeteci Selim
  • Alican Yücesoy- Serdar gibi isimler yer alıyor.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular