Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar ?

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu dijital platform Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı. Ilıcalı’nın dijital platformu yayın hayatına başlamadan birçok projesi netleşmişti. Ocak ayında yayın hayatına başlayan platform içeriğinde birçok dizi ve yarışma yer veriyor. Exxen içerik olarakta çok zengin bir platform. Dizi ve filmlerin yanı sıra birçok programa ev sahipliği yapmakta. Ilıcalı’nın dijital platformu yayın hayatına başlamadan birçok projesi netleşmişti.

Exxen Üyelik Ücretli Ne Kadar ? Bayram da Ücretsiz mi?

Son dönemler de televizyon kanalarının yerini dijital platformlar almakta, bunlardan biri de Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen dir. Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı yaptığı bir röportaj da Exxen’in ücretinin makul bir düzeyde olacağını belirtmişti.

Acun Ilıcalı Exxen üyelik ücretinin reklamlı ve reklamsız üyelik ücreti olarak iki şekilde olacağını duyurmuştu. Exxen’in reklamlı aylık abonelik 9,90 TL olacağı , reklamsız aylık abonelik ücretinin 19,90 TL ücrete sahip.

Exxen’in resmi sitesinden aldığımız bilgiler doğrultusunda paketlerin içeriği ;

9,90 TL’lik reklamlı abonelik paketi;

  • Tüm orijinal Exxen içeriklerine erişme,
  • Telefon, tablet ya da webden izleme,
  • HD içerik,
  • Çocuk profili,
  • 5 tane aile profili oluşturma izni sunuyor. 

 19,90 TL’lik reklamsız abonelik paketi ise;

  • Reklamlı paketin tüm özellikleri
  • Reklamları kaldırma,
  • İçerikleri cihaza indirip çevrimdışıyken de izleme özellikleri sunuyor.

Exxen ,bayram haftasına özel ücretsiz olacak. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama da internet erişimi olan herkes Exxen’i bayram haftası boyunca ücretsiz kullanabilecek. Bayram kampanyası 12-13-14 ve 15 Mayıs’ı kapsamaktadır.

Exxen’in bayram haftası boyunca devam edecek kampanyasına dahil olmak için yapmanız gerekenler adımlar mevcut. Sizde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız buradan bağlantıya tıklayıp adımları takip ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Keyifli Seyirler.. Herkese İyi Bayramlar

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular