Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Ne Zaman ?

Covid-19 salgının en çok etkilendiği sektörlerden biri de sinema sektörü. Sinema salonları kapalı olduğu için yeni filmler çekilmiyor. Dijital platformlar için çekilen filmler dışında eskisi gibi sektör hareketli değil, durağan bir dönem içerisinde. Ünlü komedyenin bu paylaşımı normalleşme süreci ve aşılama süreci planlanıldığı gibi giderse sinema sektörü de rahat bir nefes alacak gibi. Ünlü komedyenin yaptığı paylaşım bunların göstergelerinden biri.

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Ne Zaman ?

Cem Yılmaz Twitter hesabından sevenlerine yeni film müjdesi verdi. 2006′ da çekilen Hokkabaz filminin devamı olacağını belirtti. Ünlü Komedyen Cem Yılmaz Twitter hesabında yaptığı açıklamada “15 yıl önce yaptığımız bu güzel film için çok güzel mesajlar aldım. Herkese teşekkür ederim, benim kendi hikayemdir 🙂 2022’de bir İskender hikayesi daha yapacağım.” ifadelerine yer verdi.

Normalleşme süreci beklenildiği giderse , aşılama süreci plan dahilinde ilerlerse eğer film çekimleri hız kazanabilir. Cem Yılmaz’ın yaptığı paylaşım bizi ne kadar sevindirsene , filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve filmin ne zaman seyirci karşına çıkacağı hakkın bilgi verilmedi.

Hokkabaz Filminin Konusu Nedir?

Çocukluğundan beri sihirli şeylere ilgi duymuş olan İskender, ısrarla kendisinin bir sihirbaz olduğunu iddia etse de, yakın arkadaşı Maradona haricinde hiç kimse bunu kabul etmez ve küçümseyerek onun bir hokkabaz olduğunu söylerler. İskender’in, Kıbrıs gazisi emekli bir subay olan babası Sait de, oğlunu hiçbir zaman takdir etmemiştir, çünkü o da oğlunun yaptığı işten gurur duymamaktadır.

Mecburi nedenlerden ötürü, İstanbul’dan kaçarcasına turneye çıkmak zorunda kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda kalırlar. Baba ve oğul, bu turne sayesinde biraz olsun yakınlaşsa da, yaşanacak birbirinden ilginç olaylar, her şeyin farklı bir seyirde gitmesine neden olacaktır.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular