BluTv Ücretli Mi ? BluTV Ücretleri 2021

BluTv bünyesinde yerli-yabancı çok fazlamı yapımı barındıran , izleyicilerine reklamsız izleme olanağı sağlayan bir platformdur. BluTv’yi kullanmak için üyelik adımlarını gerçekleştirmeniz gerekiyor ve internet bağlantısı olan aygıtlardan izleme imkanına ulaşabilirsiniz. BluTv ye özel yerli yapımları da izleme imkanı sunar izleyicisine. Sizlere bu yazımızda blutv hakkında bildiklerimizi aktaracağız.

BluTv Ücretli Mİ?

BluTv ‘nin ücretlendirilmesi aylık olarak yapılmaktadır. Netflix gibi 3 ayrı paketi bulunmayan Blutv’nin tek paketi ve tek fiyatı vardır. Ücretlendirmesi Netflix’e göre daha uygun olan, BluTv Netflix gibi fazla içeriğe sahip değildir. Fiyat olarak Netflix’ten uygun olsa da içerik olarak ve yabancı yapımlar konusunda Netflix karşılaştırılma yapılacak seviyeye henüz gelmemiştir. İkisini de deneyimlemiş biri olarak söyleyebilirim ki , BluTV seçiciliği ve çıkardığı işler muazzam keşke daha fazla kaliteli yapımı çıkaracak bütçeleri olsa.

Gelelim asıl sorumuza ; BluTv ücreti midir veya BluTv ücreti ne kadar? İşte Blutv tüm platformlarda ki ücretleri aşağıdaki gibidir;

  • BluTv aylık banka/kredi kartıyla ödeme 19,90 TL’dir.
  • Apple uygulama içi ödeme 24,99 TL dir.
  • BluTv yıllık üyelikte yapılabilmektedir. Yıllık 118,80 TL dir ve kredi kartına 12 ay taksit yapılabilmektedir.
  • BluTv yurtdışı üyeliği bulunmaktadır oda aylık 5,90 Euro dur.

Evet yurtdışında yaşıyorsanız, BluTv türk yapımlarını izlemek için çok güzel bir seçenek olabilir.Size önerimiz olarak Blutv’ye başlarsanız hemen herşeyi bitirmeyin, sonra pişman olabilirsiniz.

Blutv için aklınızda farklı sorular var ise bizimle yorumlar kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Similar Articles

Comments

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Konular